Su Tesisatı Tamiri

Adana Su Tesisatçısı

Su tesisat arızaları oldukça can sıkıcıdır. Bir de işinin ehli olmayan bir su tesisatçısı çağrılırsa sorun daha da büyür. Çünkü alanında uzman olmayan merdiven altı bir tesisatçı ile teknolojik cihazlarla su ve tesisat arızalarını çözen bir tesisatçının hizmet kalitesi karşılaştırılamaz. Su bataryası tamir ve değiştirme, daire içi su kaçağı tespiti ve tamiri, klozet tamiri, pis su tıkanıklığı temizleme, tuvalet sifonu tamiri ve değişimi konularında çözüm bulan güvenilir bir su tesisatçısı ekibine sahiptir.

Tecrübeli Bir Su Tesisatçısı Tuvalet Tıkanıklığını Kırmadan Açar.

Kırarak dökerek tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi her ne kadar geçmişte uygulanıyor olsa da günümüzde de aynı teknikle çalışan su tesisatçısı var. Oysa robotla tıkanıklık ve gider açma, hem hasarsız, hem hızlı hem de temiz bir tesisatçı hizmetidir. Tuvaletler birçok sebepten tıkanabiliyor.

Erimeyen peçete, kâğıt veya ıslak mendil gibi nesnelerin gidere atılması

Oyuncak vb. katı cisimlerin gidere düşmesi

İnşaat sürecinde moloz, harç ve inşaat atıklarının temizlenmemiş olması

Tuvalet borularının eğiminin yeterli olmaması

Tüm bu sebepler tuvalet giderinin tıkanma sebebidir. Tuvalet tıkanıklığı açma için ilk yapmanız gereken şey hemen uzman bir su tesisatçı çağırmaktır. Tecrübeli bir su tesisatçısı ekibi ile çalışan firmamız, atıkların az gittiği, gitmediği veya geri teptiği durumlarda çağırabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Kullandığımız robot ve cihazlar asla gider borularına zarar vermez. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı Açmada Su Tesisatçısı

İster mutfak ister banyo ya da tuvalet lavabosu olsun, gider tıkanıklığı olarak bu sorunu herkes yaşıyor. Lavabo tıkanıklığı açma için ilk etapta tesisatçı çağrılmaz ve uğraşılırsa sorun daha da büyüyebiliyor. Çünkü lavabo tıkanıklığı açma için kullanılan kimyasallar bu sefer de contalara zarar veriyor. Sonuçta su sızıntıları gibi daha ciddi sorunlara zemin hazırlıyor. Oysa lavabo tıkanıklığı açma işini teknolojik cihazlar kullanan bir su tesisatçısına bırakmalısınız. Tıkalı lavabo giderlerini kısa sürede açan ekibimiz, özel cihazlar kullanan işinin ehli bir ekiptir.

Lavabolar neden tıkanıyor?

Yağlı yemek atıkları

Çay posası ve çöpler

İnşaat zamanından kalma moloz ve harç kalıntıları

Giderin kireçlenmesi, tortu bağlaması veya daralması

Sebze meyve yıkama sonrası akan taş ve topraklar

Saç ve kıllar

Tüm bunlar mutfak, tuvalet ve banyo lavabolarının tıkanmasına neden oluyor.

Tıkanan lavabo giderleri için mutlaka profesyonel bir su tesisatçısı ile çalışmalı, robot ve görüntüleme cihazı kullanmayan tesisat firmaları ve tesisatçılara itimat etmemelisiniz.

Aradığınız Su Tesisatçısı Sadece Bir Telefon Uzaklığında

Her çeşit tıkalı gider sorununda hızlı ve kesin çözümler sunan su tesisatçılarımız, gider açma denildiğinde tecrübeleri ile ilk akla gelen tesisatçılardır. Kırmadan, dökmeden, robot ve görüntüleme cihazları ile gider açma hizmetini en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız bizi arayın. Sadece bir telefon uzaklığında olan ekibimiz, gider tıkanıklığında her zaman güvenle başvuracağınız tecrübeli, güvenilir ve teknolojik cihazlarla çalışan işinin ehli bir ekiptir.