Hizmetlerimiz

Hilton Lavabo Montajı

Ev dekorasyonunda banyo ve lavaboların görünümü oldukça önemli olmaktadır. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi daha güzel görünüme sahip olan lavaboları evinde tercih etmektedir. Hilton lavabo da en çok tercih edilen ev yapı malzemelerinden biri olmaktadır. Bunun nedenleri arasında da ürünün görünümü yer almaktadır. Ayrıca Hilton lavabo montajı yapılırken ustaların tecrübesi oldukça önemli bir durum oluyor. Burada yapılan yanlışlıklar sonrasında ortaya sorunlar çıkartabilmektedir. Bu yüzden sonrasında yeniden kırma ve yapma işlemleri ile karşılaşılması pek çok kişiyi rahatsız eden bir durum oluyor. Ayrıca işin temiz yapılması pek çok kişi için önemli bir durum olmaktadır. Ustaların eve zarar vermesi nedeniyle yaşanılan sorunlarla uğraşmamak için çalışılan ustaların iyi seçilmesi gerekiyor. Bu durumu göz önünde bulundurarak evinde değişikliğe gitmek isteyen kişilerin Hilton lavabo montajı yaptırırken daha fazla dikkatli olması gerekmektedir. Böylelikle yaşanacak sorunların önüne geçilmesi büyük ölçüde mümkün olacaktır. Ustalarımız bu konuda tüm noktalarda uzmanlığa önem vermekte ve çalışmalarını bu yönde yapmaktadır. Bunun yanı sıra diğer ihtiyaçlarda da ustalarımızdan destek alınabilmesi mümkün oluyor. Bu sayede evlerin tüm yapı ihtiyaçları daha rahat biçimde karşılanabilmektedir.  Bu konuda ustalığın önemli bir durum olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle de çalışanlarımızı seçerken bu noktaları fazlasıyla göz önünde bulundurmaktadır.

Ayrıca Hilton lavabo montajı yapımında tesisatlarında büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu yüzden de yapan kişilerin ayrı bir dikkat sarf etmesi gerekiyor. Bu sayede işin daha iyi olması da sağlanabilmektedir. Ayrıca tekrar etmek gerekiyor ki ev yapı işlemlerinde dikkat edilmesi gereken noktaların müşteriler tarafından bilinmesiyle birlikte günümüzde daha verimli sonuçlar elde edilebiliyor. Bu noktada usta seçiminin önemi bir kat daha artmaktadır.

                Adana’nın her yerine Hilton lavabo montaj hizmeti vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak.


Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Oda sayıları, kat yükseklikleri, yalıtımları ya da dış cephe tasarımları oldukça önemli olan ev veya farklı yapıların aynı zamanda iç tesisatları da oldukça önemlidir. Günümüzde gittikçe artan insan nüfusu ile birlikte evlerin sayısı da giderek artmaktadır. Her ne kadar sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak inşa edilmiş olan yapılar olsa da, bazı olumsuz durumlar bu yapılarda görülmektedir. Evlerde en temel görülen sorunlardan birisi de tuvalet tıkanıklığı durumlarıdır. İç tesisat işlemlerinin özenli şekilde yapılmadığı yapılarda, farklı boru tesisatlarında kaçaklar görülmektedir. Bu olumsuz durum için sunulan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinde, özel teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede tuvalet giderleri, kısa süre içerisinde tespit edilmekte ve sorunsuz kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Kısa Süreli Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Evlerde en fazla kullanılan alanlardan birisi de tuvaletlerdir. Aynı zamanda en sık tıkanan borularda tuvalet borularıdır. Özellikle tuvalet giderlerine aşırı peçete atma, saç ve kıl atma veya şampuan atıklarını atma gibi nedenlerden dolayı meydana gelen tıkanıklıklar, iç ortamın kötü kokmasına ve tuvaletlerin kullanımının engellenmesine neden olmaktadır. Meydana gelen sorunlar için tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kendileri yapmak isteyenlerin özel malzemelere ihtiyacı bulunmaktadır. İşinin ehli firma ve ustalardan yardım alınması gereken kişiler, firmamız tarafınca sunulan tuvalet açma hizmetinden yararlanabilmektedir. Verilen tuvalet boruları açma siparişleri sonrası kısa süre içerisinde adrese gelen ustalarımız, özel malzemeler ile tıkanan boruları açmaktadır.

Kesintisiz Destek Avantajlı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Ev hanımlarının sürekli olarak kullanmış olduğu mutfaklarda, en fazla zamanda musluklarda geçmektedir. Yemeklerden kalan tabaklar, bardaklar ya da kaşıkların yıkandığı lavabolarda, yıkama sırasında yemek artıkları ya da deterjan artıklarının lavabolara atılması sıkça yaşanmaktadır. Ancak bu durum lavaboların kısa sürede tıkanmasını yol açmaktadır. Tıkanan lavabolar için uzun yıllar hizmet sunan firmamız, hızlı tesisat hizmetlerine de yer vermektedir. İnternet üzerinden başvuru yapılabilecek olan hizmetlerimiz için acil su tesisatçısı ihtiyaçları giderilmektedir. İşinde deneyimli ve güler yüzlü kadromuz tarafınca sunulan tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti öncesi ve sonrasında firmamızca kesintisiz destek sağlanmaktadır. Mutfak ya da banyo alanları için sunulan hizmetler sonrasında, aklınıza takılan sorular için 7/24 müşteri desteği üzerinden yardım alabilirsiniz.

Kırma İşlemi Olmaksızın Sunulan Gider Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İnşaat öncesinde detaylı olarak yapılan su tesisatlarında, bazı durumlar yanlış hesaplamalar olabilmektedir. Bu işlemlerde yapıların iç ortamlarına ek olarak gider borularının eklenmesi gerekir. Ancak inşaatı bitmiş olan yapılar için boru eklenmenin yerine, ek gider açma seçenekleri daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda su kaçağı gibi durumlar içinde ayrıcalıklı olan gider açma hizmetleri, fayans ya da duvarların kırılmaması avantajı ile sunuluyor. En uygun ücretler ile ihtiyaçlarınızı giderebilecek olduğunuz firmamız, musluk altları içinde orijinal parça destekli gider açma seçeneğine yer vermektedir. Kısa zaman dilimlerinde gerçekleştirilen hizmetler sonrası, musluklar uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.


Lavabo Tıkanıklığı Açma

Özel cihaz ve ekipmanlarımızla lavabo tıkanıklığına çözüm buluyor, teknolojiyi yakından takip eden, yenilikçi ve tecrübeli bir firma olarak profesyonel çözümler üretiyoruz. Alanında uzman su tesisatçısı ekibimizle lavabo tıkanıklıklarında hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor, kırmadan ve gereksiz masrafa yol açmadan sorununuza çözüm buluyoruz. Lavabo tıkanıklığı sorununda hemen bizi arayın, sorununuza en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik şekilde çözüm bulalım.

Lavabo Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak, tuvalet ve banyo lavaboları genelde kullanım kaynaklı tıkanıyor. Mutfakta yemek artıkları, çay posası veya yağ atıkları giderde zamanla birikiyor. İnşaat sürecinde harç veya moloz atıkları giderde kaldıysa onlar da lavabo giderini tıkayan etkenler olarak tespit ediliyor.

Banyo ve tuvalet lavabolarında saç, kıl, tüy gibi cisimler suda erimeyen maddeler olarak giderde birikiyor. Zamanla suyun geçişini engelleyecek derecede birikme oluyor. Sonuç, lavabo gider tıkanıklığı. Suyun az gitmesi veya hiç gitmemesi oldukça can sıkıcıdır. Lavabo kenarlarında kir kalıntıları bırakır, kötü kokular yayar. Bu durumda yapılması gereken ilk müdahale belki bir tel veya pompa yardımı ile açmaya çalışmak olabilir. Fakat özellikle kötü kokuların geldiği bir lavabo tıkanıklığında bu yöntem kalıcı bir çözüm değildir. Profesyonel birlavabo tıkanıklığı açma hizmeti alarak sorununuza kesin çözüm bulabilirsiniz.

Tıkanan Lavabo Spiral Cihazı İle Açılır

Lavabo tıkanıklığında ilk müdahale genelde kullanıcı tarafından yapılır. Fakat geçici bir çözümden ziyade kullanılan kimyasallar nedeni ile hasar daha büyük olur. Bunun yerinelavabo tıkanıklığı açma hizmetini özel cihazlarla veren bir tesisat firması ile çalışmak kalıcı çözüm üretmektir. Yemek artığı, çay posayı, yağ kalıntıları kıl, tüy gibi nedenlerle tıkanan giderleri açmak artık spiral cihazla çok daha hızlı ve güvenilirdir. Her çeşit gider açma hizmeti için firmamızı 7/24 arayabilir, en kaliteli ve en güvenilir su tesisatı hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Pompa ya da tel gibi basit yöntemlerle lavabo gideri açılmadıysa profesyonel bir destek almalısınız. Çünkü ciddi bir gider tıkanıklığı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kötü kokular, giderden suyun rahat gitmemesi tıkanıklığın uzun zamandır olduğuna ve son aşamada tamamen tıkandığına işarettir. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almak için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Boruların tıkanma nedeni suda erimeyen yabancı cisimler, katı maddeler, moloz ve inşaat malzeme atıklarıdır. Özel cihazlar ile çalışan bir su tesisatçısı, kırmadan dökmeden ve gereksiz bir hasara yol açmadan giderlerin açılmasını sağlar. Lavabo tıkanıklığı açma konusunda her zaman ilk tercihler arasında yer alan firmamız, uzman ekibi, teknolojik cihaz ve ekipmanları ve ekonomik fiyatları ile her zaman güvenle başvuracağınız bir firmadır. Herkesin mutlaka birkaç kez başına gelen lavabo tıkanıklığında hemen bizi arayarak kısa sürede sorununuza çözüm bulabilir, merdiven altı firmaların neden olduğu gereksiz masraflardan kurtulabilirsiniz.


Özel Cihaz İle Gider Açma Hizmeti

            Günlük hayatta sıkça kullanmış olduğumuz su armatürleri, tuvalet ve lavabo donanımları ile birlikte yaşam kalitemizi artırmaktadır. Ancak yanlış kullanma sonucunda lavabolarda ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, yaşam kalitesinin de hızla düşmesine yol açıyor. Olumsuz durumların önlenmesi adına sağlamış olduğumuz gider açma hizmetlerimiz, özel cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Tesisat boruların içerisinde görülen tıkanıklıklar için özel cihaz kullanan kadromuz, iç tesisat hizmetlerinde çeşitli sorunları kısa süre içerisinde tespit etmektedir. Acil ihtiyacı olan müşterilerimiz için sağlanan tesisat işlemlerinde, değiştirilecek olan boru sistemleri için orijinal parçalar, firmamızca sağlanmakta ve kısa süre içerisinde değiştirilmektedir.

Garanti Avantajlı Gider Açma Hizmeti

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz banyo, mutfak ya da tuvalet tesisatları için kalıcı çözüm odaklıdır. İşinin ehli ve deneyimli su tesisatçısı ihtiyacı olan müşterilerimiz için özel eğitimli ustalar ile çözümler sunulmaktadır. Tuvalet ya da musluklarda görülebilecek olan gider tıkanıklıkları için sunmuş olduğumuz tesisat hizmetleri, garantili şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hizmetler sonrasında görülebilecek olan arızalar için ücretsiz tamir ve onarım işlemlerini, firmamız sayesinde almanız mümkün hale gelmektedir. Görüntü sistemli robot cihazları ile en yeni teknolojik cihazlar ile sorunları tespit eden kadromuz, kısa zaman içerisinde sorunların çözülmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Bahsedilen hizmetlerin dışında firmamız tarafınca tesisat bakım işlemleri de uygun fiyatlar üzerinden sağlanmaktadır.

Gider Açma

Banyo, tuvalet ya da su ihtiyaçlarını giderebilmemizi sağlayan su tesisatları, aynı zamanda kısa zamanda arızalanan sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle evlerde özel misafirlerin olduğu zamanlarda tıkanan ya da kırılan tesisatlar için sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde, işinde uzman ve deneyimli personellerimiz yer almaktadır. Çeşitli ihtiyaçlar için orijinal parça malzeme desteği ile gider açma hizmetine yer veren kadromuz aynı zamanda tuvaletler için hizmetlerde sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Evlerde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de giderlerin tıkanmasıdır. Bu durumda hiçbir kırma ve dökme işlemi olmaksızın çalışmalarına yer veren kadromuz, sızıntı veya kaçak olan bölgeleri kısa süre içerisinde tespit etmekte ve farklı bölgelere zarar vermeden onarmaktadır.

Uygun Maliyetli Gider Açma Hizmeti

Evlerde en doğru şekilde kullanılması gereken sistemlerden birisi de tuvaletlerdir. Yanlış kullanma sonrasında yalnızca tuvaletlerde değil, yapıların tüm alanlarında meydana gelebilen pis kokular, hastalıkları da yol açmaktadır. Buna bağlı olarak kalıcı çözüm avantajı ile sunmuş olduğumuz tesisat hizmetlerimiz için aynı zamanda en uygun fiyat tarifelerini uygulamaktayız. Özellikle belirli zamanlar için kampanyalı fiyatlar ile sağlamış olduğumuz gider açma hizmetlerimiz için tasarruf elde etmeniz de sağlanmaktadır. Temiz hizmet için çözüm sunan kadromuz hizmeti sırasında kırma ya da dökme gibi olumsuz durumlardan farklı olarak, özel cihazlar ile hizmet sağlıyor.


Su Bataryası Tamir ve Montajı

Günümüzde eve ait her yapı malzemesinin ayrı bir önemi bulunuyor. Bunun en temel sebebi ise temizlikten geçmektedir. Zira birçok önemli noktanın yanlış tamiri ya da montajı nedeniyle tıkanıklık gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bunun yanı sıra ustaların hataları nedeniyle aynı masrafların tekrar ortaya çıkması da söz konusu olabiliyor. Günümüzde bu durum kimsenin istemediği bir sonuç olmaktadır. Bu nedenle de çalışılan firmanın dikkatli seçilmesinin önemi giderek artıyor. Ayrıca ev yapı malzemelerinde diğer önemli olan ise su bataryası olmaktadır. Su bataryası montajı yapılırken de ustaların diğer noktalardaki gibi azami dikkat sergilemesi gerekiyor. Bu sayede ev sahiplerinin yaşayacağı sorunlar da büyük ölçüde azaltılabilecektir. Ayrıca gereksiz yere ödeme yapmak hiç kimsenin istemediği durumlardan birisidir. Günümüzde bu sonuçlar ile bilinçsizlik nedeniyle sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu durumu engellemek tüketicilerin elinde olduğundan karar verilmeden önce mutlaka araştırma yapılması gerekiyor. Böylelikle daha az sorun yaşanılması da mümkün olacaktır.

Su bataryası montajı yaptırmak isteyenler için ustalarımız yardımcı olmaktadır. Ayrıca işlemler yapılmadan önce bilgi alınması ve daha fazla detay elde edilebilmesi de mümkündür. Bu sayede evin ne duruma geleceği ve olumsuz durumlar için ne gibi önlemler alınacağı da ev sahipleri tarafından bilinecektir. Ustalarımız bu konuda daha fazla dikkatli olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca alanlarında uzman olmaları nedeniyle de yapılan işin kalitesi fazlasıyla yüksek olmaktadır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda firmamız müşteri memnuniyeti için daha fazla çalışmakta ve bu alanda faaliyetlerini artırmaktadır.

Su bataryası montajı yaptırmak isteyenlerin iletişim kurması mümkün olmaktadır. Ayrıca fiyat detayları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler için de çalışanlarımız güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir. Adana’nın her yerine su bataryası montajı, tamiri ve su bataryası değiştirme hizmeti vermekteyiz.


Klozet Tamiri Ve Montajı

Su tesisatı hakkında evlerde ve diğer yapılarda oluşabilecek tüm işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz firmamız ile müşterilerimiz için kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bulunuyoruz. Klozet tamiri ve montajı da dahil olmak üzere pek çok farklı sistemsel sorunu çözdüğümüz ve yapılandırdığımız firmamız sayesinde her geçen kaliteli hizmet ile müşterilerimizi buluşturuyoruz. Su ile ilgili olan tüm montaj işlemleriniz için tarafımızla iletişime geçebilir ve kesintisiz hizmet verdiğimiz iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin hakkımızda bilinçlenmesi ve hizmetlerimizi yakından tanıyabilmesi adına web sitemizi oluşturmuş buluyoruz. Bu şekilde bizimle mail yoluyla da iletişim kurmanıza olanak saplıyoruz. Klozet tamiri ve montajı işçilik gerektiren bir işlemdir. Eğer işlem doğru montajlanarak yapılmazsa ileriye dönük problemleri de beraberinde getirecektir. Su tesisatında sorun yaşamanız halinde kaçaklar ve sızmalar sonucunda akıntılar oluşabilmektedir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına montajı yapılacak parçaların doğru işçilik ile tam teması yapılacak biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda montaj tamamlandıktan bir süre sonra sıkıntılar doğabilecektir.

Klozet tamiri ve montajı gereken durumlarda su ile ilgili bir işlem olduğundan insanların hayat standartlarını kısıtlamaması adına hemen yapılması gereken bir işlemdir. Bu doğrultuda bizlere her an ulaşabilir ve montaj da dahil her türlü klozet tamiri ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz. Alanında uzman personelimiz, tarafınıza hızlı bir biçimde ulaşarak sorunlarınız için yardımcı olmaktadır. Montaj ya da tamirat sonrasında aklınıza takılan her türlü soru için tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.

                Teknik bilgi gerektiren bu işlem için deneyimli ustalara ihtiyaç duyulmaktadır. Personelimizin güler yüzlü çalışma ilkelerine uyuyor olması sayesinde hizmetimizden memnun kalmanız adına her türlü ortam oluşturulmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına son teknolojiyi takip ederek alanımızla ilgili durumları göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

                Adana’nın her bölgesine klozet tamir ve montaj hizmeti vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bilgilerinden bize ulaşmak.


Mutfak Lavabosu Tamir Ve Montajı

                Mutfak lavabosu bir mutfağın olmazsa olmazıdır ve montajının çok iyi bir biçimde yapılmış olması gerekmektedir. Bizler su tesisatı ve montajı ile ilgili her konuda yıllardır hizmet verdiğimiz ustalarımız ile sizler için bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Tarafımıza ulaşmak için 7 gün 24 saat kesinti olarak hizmet verdiğimiz hattımızı arayabilir, mail yoluyla web sitemiz aracılığıyla iletişim kurabilir ya da büromuza gelebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti için su tesisat işlemlerinde son derece aktif ve kaliteli hizmet verecek biçimde çalışıyoruz. Uzun yollar sorunsuz olarak kalabileceğiniz su tesisatlarını sizler için iyileştiriyoruz.

Mutfak lavabosu tamir ve montajı yapılırken hızlı hareket etmenin önemi büyüktür. Çünkü insanlar mutfakta yemek yapar ve bu aşamada ürünlerin yıkanması için ya da temizlik aşamasında lavabo kullanımına ihtiyaç duyarlar. Burada gerçekleştirilecek olan tesisat işlemleri insanların normal yaşantılarında kısıtlamalar yaşamasına sebebiyet vereceğinden bizler hızlı bir biçimde çalışmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Etkili çalışma arkadaşlarımız ile alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimiz için en iyi tesisat işlerini yapıyoruz. İşlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra da bizimle iletişime geçmeniz halinde her türlü sorunuzu cevaplıyor ve sizlerin memnuniyet için adım atıyoruz.

Mutfak lavabosu montajı sırasında evye ile tezgâhın uyumu oldukça büyük önem taşımaktadır. Tam olarak birbiri ile bütünlük sağlaması halinde herhangi bir sızıntı ya da kayma söz konusu olmayacaktır. Giderin bağlanma şekli de önemli noktalardan bir diğeridir. Gider hattında kullanılan borular kaliteli üretilmiş malzemelerden olmalı ve sızıntı yapmaması adına doğu şekilde vidalanmalıdır. Tüm sistemin en iyi şekilde montajının yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz lavabolara sahip olursunuz.

                Tamir işlemleri yapılırken deneyimli ekibimiz sayesinde sorunu hemen tespit ediyor ve onarıyoruz. Bunun için yapmanız gereken şek iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak.


Kombi Montajı

Ekonomik olarak yaşadığımız gelişmelerle birlikte, hayat standartlarımızda buna bağlı olarak çok gelişti. Eskiden kömür kaloriferi bize lüks gelir iken artık doğalgazın olduğu illerde bütün evlerin ısıtma sistemi bununla yapılmaktadır. Yine doğalgazla çalışan ama merkezi sisteme sahip binaların dışında kalan konutların, kullandığı kombilerle birlikte hayatımıza da büyük kolaylık ve rahatlık gelmiştir. Bize bu rahatlığı ve konforu sağlayan her istediğimizde suyu açmamızla birlikte bize sıcak suyu sağlayan kombilerin bazı dikkat edilmesi gereken ince noktaları vardır.

İlk önce yapılması gereken şey kombi montajı mutlaka  işini iyi bilen ustalar  tarafından yapılmalıdır. Kombide bulunan alt bağlantı seti ve kombinin gaz flex bağlantıları çok dikkatli yapılmalıdır. Kombi montajı sırasında bağlantı seti yanlış takılırsa, tesisat düzgün çalışmaz ve bununla birlikte musluklardan sıcak su gelmez.. Kalorifer bağlantısı yapılırken hata yapılması durumunda ise petekler ısınmaz. Kombinin gaz flexi yanlış bağlantı yapılır ise bu durum çok tehlikeli olabilir, kombinin alt kısmından gaz kaçağı gerçekleşir, fark edilmemesi halinde ise zehirlenmelere ve ölümlere varan felaketler olabilir. İşte bu sebeplerle kombi montajı mutlaka yetkili kişilerce yapılmalı, uzman olmayan kişilerin bu işe kalkışmaması gerekir. Bunun yanında kombinin ilk kuruluşunda kombiyi mutlak surette yetkili servisler çalıştırmalı ve garanti belgesini onaylamalı ve kullanıcıya kombinin çalışma şeklini anlatmalıdırlar. Bu konu hayati önem taşıdığından kesinlikle uzman olmayan, bu işin yapılması için gerekli belgelere sahip olmayan ve ibraz edemeyen kişilere kombi montajı yaptırılmamalıdır.

    Yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan uzman kadromuzla birlikte, en kaliteli malzemeler ve hizmet prensiplerimizle yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Adana’nın her bölgesine kombi taşıma ve kombi montajı hizmeti vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.


Adana Su Tesisatçısı

Su tesisat arızaları oldukça can sıkıcıdır. Bir de işinin ehli olmayan bir su tesisatçısı çağrılırsa sorun daha da büyür. Çünkü alanında uzman olmayan merdiven altı bir tesisatçı ile teknolojik cihazlarla su ve tesisat arızalarını çözen bir tesisatçının hizmet kalitesi karşılaştırılamaz. Su bataryası tamir ve değiştirme, daire içi su kaçağı tespiti ve tamiri, klozet tamiri, pis su tıkanıklığı temizleme, tuvalet sifonu tamiri ve değişimi konularında çözüm bulan güvenilir bir su tesisatçısı ekibine sahiptir.

Tecrübeli Bir Su Tesisatçısı Tuvalet Tıkanıklığını Kırmadan Açar.

Kırarak dökerek tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi her ne kadar geçmişte uygulanıyor olsa da günümüzde de aynı teknikle çalışan su tesisatçısı var. Oysa robotla tıkanıklık ve gider açma, hem hasarsız, hem hızlı hem de temiz bir tesisatçı hizmetidir. Tuvaletler birçok sebepten tıkanabiliyor.

Erimeyen peçete, kâğıt veya ıslak mendil gibi nesnelerin gidere atılması

Oyuncak vb. katı cisimlerin gidere düşmesi

İnşaat sürecinde moloz, harç ve inşaat atıklarının temizlenmemiş olması

Tuvalet borularının eğiminin yeterli olmaması

Tüm bu sebepler tuvalet giderinin tıkanma sebebidir. Tuvalet tıkanıklığı açma için ilk yapmanız gereken şey hemen uzman bir su tesisatçı çağırmaktır. Tecrübeli bir su tesisatçısı ekibi ile çalışan firmamız, atıkların az gittiği, gitmediği veya geri teptiği durumlarda çağırabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Kullandığımız robot ve cihazlar asla gider borularına zarar vermez. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı Açmada Su Tesisatçısı

İster mutfak ister banyo ya da tuvalet lavabosu olsun, gider tıkanıklığı olarak bu sorunu herkes yaşıyor. Lavabo tıkanıklığı açma için ilk etapta tesisatçı çağrılmaz ve uğraşılırsa sorun daha da büyüyebiliyor. Çünkü lavabo tıkanıklığı açma için kullanılan kimyasallar bu sefer de contalara zarar veriyor. Sonuçta su sızıntıları gibi daha ciddi sorunlara zemin hazırlıyor. Oysa lavabo tıkanıklığı açma işini teknolojik cihazlar kullanan bir su tesisatçısına bırakmalısınız. Tıkalı lavabo giderlerini kısa sürede açan ekibimiz, özel cihazlar kullanan işinin ehli bir ekiptir.

Lavabolar neden tıkanıyor?

Yağlı yemek atıkları

Çay posası ve çöpler

İnşaat zamanından kalma moloz ve harç kalıntıları

Giderin kireçlenmesi, tortu bağlaması veya daralması

Sebze meyve yıkama sonrası akan taş ve topraklar

Saç ve kıllar

Tüm bunlar mutfak, tuvalet ve banyo lavabolarının tıkanmasına neden oluyor.

Tıkanan lavabo giderleri için mutlaka profesyonel bir su tesisatçısı ile çalışmalı, robot ve görüntüleme cihazı kullanmayan tesisat firmaları ve tesisatçılara itimat etmemelisiniz.

Aradığınız Su Tesisatçısı Sadece Bir Telefon Uzaklığında

Her çeşit tıkalı gider sorununda hızlı ve kesin çözümler sunan su tesisatçılarımız, gider açma denildiğinde tecrübeleri ile ilk akla gelen tesisatçılardır. Kırmadan, dökmeden, robot ve görüntüleme cihazları ile gider açma hizmetini en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız bizi arayın. Sadece bir telefon uzaklığında olan ekibimiz, gider tıkanıklığında her zaman güvenle başvuracağınız tecrübeli, güvenilir ve teknolojik cihazlarla çalışan işinin ehli bir ekiptir.